HAKKIMIZDA

Rekabetin ön plana çıktığı günümüz küresel ekonomisinde, firmaların bir adım öne çıkmasını sağlayacak kavramların başında, Ar-Ge, yenilik ve inovasyon kavramları gelmektedir. Bu kavramlara yönelik yatırım yapan firmalar ulusal ve uluslararası piyasalarda rekabet edebilme gücünü yakalayabilmektedir.

Ar-Ge, yenilik ve inovasyona değer veren firmalar orta ve uzun vadede büyük kazanımlar sağlarken yaşanan süreçlerin zorlu, handikaplı ve en önemlisi yüksek maliyetli olması karar verme süreçlerini etkilemektedir. Bu bağlamda finansal destek veren kurumların avrupa birliği, tübitak, teydeb, kalkınma ajansları, kosgeb ‘in geri ödemesiz destekleri firmalar için büyük önem taşımaktadır.

Odak proje işte bu noktada işletmelerin Ar-Ge süreçlerini yeniden yapılandırmaları için geri ödemesiz hibe destekleri konusunda ar-ge projelerinin yönetimlerini üstlenip, finansal kaynaklara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Değerlerimiz
işletmelerin yürüdükleri yolda alabilecekleri tüm devlet desteklerini onlara sağlayarak yüklerini hafifletebileceğimize ve bu sayede de devlet destekleriyle büyüyen işletmelerin ülkemiz ekonomisine daha fazla katlı sağlayabileceğine inanıyoruz.

Çözümlerimiz
Kurumların açmış olduğu destek programlarının temasına uygun proje dosyaları hazırlıyor, dosyaların kurumlara tesliminden proje yürütme aşamasında yapılması gereken işlemlerekadar sürecin tamamında sizlere profesyonel danışmanlık desteği veriyoruz.işlemlere hem zaman hem de maliyet bakımından ciddi tasarruf sağlıyoruz.